Sukurkite reputaciją

Pradėti lėtai-nereikia eiti visų už maksimalų pelną iš karto, nes tai yra tikras būdas iškirpti kampų ir pateikti klientams išjungti. Iš pradžių, tiesiog nustatyti nutraukti net jūsų hipotekos išlaidas, kaip jūs išmoksite savo prekybą. Paskatinti žmones peržiūrėti ir rekomenduoti jums internete, ir kai jūs uždirbote reputaciją teikiant puikų aptarnavimą, švelniai reguliuoti savo kainas, kad atspindėtų savo kokybę ir pradėti uždirbti rimtai.

Eiti ir likti ten sau bent kartą per metus

Spot patikrinimai yra labai gerai, bet jie retai virsta viskas. Gal vandens katilas reikia pakartotinio slėgio, arba indaplovė kvepia, ar yra problema su netoliese nuosavybės-yra daug dalykų, kuriuos gali tik pranešimas po gyvenimo ten kurį laiką. Tai puikus pasiteisinimas dėl taikos ilgą savaitgalį toli, ir jūs galite pasakyti visiems, jūs dirbate, o jūs turite savo melas-in.

Naudojimo technologija

Yra įvairių svetainių, kad būtų lengviau leisti savo atostogų namuose trumpam laikui. Taip pat AirBnB, yra HomeAway, VRBO, FlipKey, Housetrip, Homestay ir daugiau. Verta pabandyti keletą pamatyti, kuris iš jų geriausiai tinka jums.

Jūsų poilsiautojai gali norėti pabėgti nuo jo visų, bet dauguma norės lengvai prieiti prie socialinės žiniasklaidos, elektroninio pašto ir interneto patikrinti vietos atrakcionai. Atsižvelgdama nemokamas Wi-Fi namuose bus tapti mylimam jūsų nuomininkams, ir kad būtų lengviau jiems susisiekti su jumis taip pat. Kitos technologijos galite apsvarstyti apima nuotoliniu būdu valdomas šildymas, todėl jūs galite reguliuoti jį sau per neokupuotų laikotarpių. Efektyvus šildymas (įskaitant radiatorių atšvaitus) taip pat padidins jūsų galimybes gauti užsakymus žiemos mėnesiais.

Ekranas jūsų svečiai ir turėti namo taisykles

Tai jūsų nuosavybė ir investicija – jūs nenorite, kad žmonės ten galėtų jį sugadinti. Jei manote, kad esate nuoma keturių šeimos ir galų gale su dešimčia girtas studentai miega ant grindų ir rūkyti patalpoje, jūs turite teisę būti piktas ir reikalauti kompensacijos-bet jums reikės nustatyti tai aiškiai jūsų terminai ir sąlygos. Būkite tvirti, bet teisingi; nenorite, kad žmonės nejaukiai, jūs tiesiog norite, kad visi jūsų svečiai galėtų mėgautis turtą savo geriausią.

Patarimės

Pasitarkite su savo finansų patarėjas apie maksimaliai padidinti savo pajamas iš Buy to let atostogų namuose.

Nuoma Nida gera kaina