1. Venkite didžiausio kelionės datų.

Į Padėkos, trečiadienis yra kritinės siuntimo “išvengti” dieną kaip taisyklė. Kelionės į Padėkos dieną tinkamai dažnai vėjas ir labiau prieinamos; yra dažnai Cut-norma lėktuvų pasiūlymai dėl Padėkos dieną. Jei galite skristi namo bet kurią dieną, išskyrus sekmadienį, jums greičiausiai mokėti mažiau.

Per Kalėdas ir Naujieji metai, piko atostogų kelionės datas pakeisti kiekvienais metais, priklausomai nuo to, kokiomis dienomis atostogos rudenį. Galite paprastai atspėti, kurios datos bus pats brangiausias kelionės (apsvarstyti, kurios kelionės dienos leis jums padidinti ilgus savaitgalius be vartojate per daug dienų nuo darbo, ir tai tikriausiai, kai visi norės eiti). Jei nesate tikri, naudokite paieškos variklį, kuris leidžia jums sukurti lanksčias kelionių datas; Tai parodys jums, kurios datos kombinacijos duos jums geriausią pasiūlymą.

2. parduotuvė aplink.

Nesvarbu, ar jūs naudojate rezervacijos svetaines kaip Expedia ar metasearch svetainių, tokių kaip Kayak, palyginimas pirkinių niekada nebuvo paprasčiau, nei ji yra dabar. Per atostogų kelionės sezoną, liejimo neto kiek įmanoma platūs padės jums suprasti visus savo galimybes.

Daugeliui keliautojų, kaina yra ne tik ar net svarbiausias veiksnys, ypač per šventes. Mąstantis, apgalvotai naudoti “ieškoti gretimų dienų ar oro uostų” funkcijos rasti daug svetainių, taip pat gali atsisakyti labai pagerėjo bilietų kainos ir kelionės laikai.

Norėdami gauti daugiau pagalbos, žr mūsų Patarimai ieškant pigūs lėktuvų. Kyla problemų ieškant viešbučio? Nepraleiskite ne karjera? jokių problemų.

3. Žinokite savo oro uostus.

Tikrinimas pakaitinių oro uostų yra gana standartinis Taktika, bet per atostogas kelionės ji tikrai gali padaryti skirtumą. Jokiu metu gali alternatyvaus oro gambitas atsisimokėti geriau nei per atostogas sutraiškyti. Jūs galite partitūros beveik kiekviename priekyje-automobilių stovėjimo aikštelė, automobilių nuoma, eismas į ir iš, netoliese viešbučiai ir sutaupyti laiko ir pinigų.

Turėkite omenyje, kad mažesni oro uostai pamatyti mažiau skrydžių ir, paprastai, mažiau vėlavimų-ne nepilnametis atlygį per užimtas atostogų kelionės sezoną.
Susiję: skristi čia, ne ten: Geriausi maži oro uostai JAV.

4. kruopščiai Nubraižykite jungtis.

Užsakant skrydžius, atidžiai patikrinkite paieškos rezultatus, kad pakankamai laiko per layovers, ir sukurti tam tikrą laiką skrydžio vėlavimo ir oro bėdas. Ypač žiemos mėnesiais, piko kelionės laikai dažnai duoda piko Kelionės vėlavimo, ir jūsų ryšys yra labiau tikėtina, kad bus pakenkta. Vengti tikrai stora jungtys gali išgelbėti jums sprinto per terminalą arba praleistą skrydį.

Be to, tai geriausia, jei jūs galite raumenų savo skrydžio trajektorijos į padėtį taip, kad jungtys yra tose vietose, mažiau tikėtina, kad patirtis vėluoja-konkrečiai, oro uostuose šiltesnio klimato. Daugiau patarimų rasite mūsų žiemos kelionių patarimai.

5. palikite anksti.

Piko kelionės metu, daug bėdų jums susidurti guli ant šio saugumo Check-in pusėje, nuo kamščių ir visą automobilių stovėjimo aikštelės nėra kėlimai ir ilgų linijų. Užuot siekia “atvykti į oro uostą anksti”, galbūt norėsite pabandyti “palikti oro uoste anksti” numatyti visus periferinę delsos jums gali susidurti.

6. pakuotė protingai.

Anksčiau jums galėjo tikti viskas į jūsų savimi, nereikia tikrinti jokio bagažo – strategijos mes vis dar rekomenduojame. Tačiau TSA taisykles apie skysčių ir geliai, kad tai sudėtingesnis pasiūlymas. Dėl įrašo, jums gali atnešti skysčiai ir geliai 3,4-uncija arba mažesnių konteinerių, supakuotas per vieną, Quart dydžio, zip viršų, skaidrus plastikinį maišelį. Jūs taip pat leidžiama pareikšti bet skysčiai (pavyzdžiui, kavos ar vandens) arba geliai įsigyti po to, kai jūs einate per saugumo kontrolės punkto ant jūsų lėktuvas su jumis. Jei norite, kad daugiau nei 3,4 uncija suma, jums reikia supakuoti prekes į savo registruoto bagažo.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų oro uosto saugumo Q&A.

Kai pakavimo, reikia nepamiršti, kad dauguma aviakompanijų dabar mokesčių keliautojai už patikrinti bet krepšiai vidaus skrydžių (ir net kai kurių tarptautinių) mokestis. Trim savo bagažo krovinį su Carry-on iššūkis: kaip Pack Light kiekvieną kartą.

7. pasinaudokite nuorodomis.

Naujausia savitarnos raida internete kelionės gali būti didžiulis laiko užsklandų piko kelionės metu. Jei įmanoma, atsispausdinkite įlaipinimo taloną namuose arba patraukite įlaipinimo kortelę savo išmaniajame telefone.

Jei perkate didžiąją dalį savo dovanos internete, kad jie siunčiami tiesiai į savo paskirties vietą. Tai bus sumažinti dėl bagažo ir rizika, kad jie pasimesti.

8. kelionės anksti arba vėlai per dieną.

Kaip taisyklė, oro uostai yra mažiausiai perpildyta kartais, kai normalūs žmonės, o ne namie ar net miega. Vėlavimas yra daug mažiau tikėtina, rytiniai skrydžiai, ir oro uostai paprastai unclog kaip popietę ir vakare piko praeina.

Įspėjimas: darbuotojai gali būti dėmėtas tikrai anksti skrydžius, todėl, nors jūsų skrydis yra labai tikėtina, kad bus pasirengusi išvykti laiku, check-in gali užtrukti, kartu su kitais darbuotojais, priklauso nuo žingsnių, pavyzdžiui, jojimo maršrutiniai autobusai.
Susiję: 5 dalykai, kurių neturėtumėte dėvėti plokštumoje

9. Apsvarstykite pasiūlymų paketus.

Piko kelionės laikotarpiai gali būti geriausias laikas pirkti paketą pasiūlymai (pvz., oro/viešbutis arba oro/viešbutis/automobilis), net žmonės, kurie paprastai niekada nusipirkti vieną, kaip siejama kainų siūlomų paketų gali būti labai konkurencinga. Aš keliauja per Padėkos paketą, ir esu beveik priblokštas ne pasiūlymas; Jūs galite vos sau leisti likti namuose šias kainas.

10. Laikykite savo atvėsti.

Nepraraskite savo nuotaika, net jei ką daryti įvykus nelaimui. Lėktuvų darbuotojai turi didelę galią jūsų gerovei. Deja, kai kurie naudojasi turintys jį prieš jus, ir nedaug reaguoja gerai pyktis.

Nuoma Nidoje visus metus